0232 422 22 65

UELMS – İnteraktif Eğitimle Tanışın

Uzaktan Eğitim LMS ile öğrenmeyi zaman ve mekandan bağımsız hale getirerek öğrencilerinize dünya standartlarında eğitim olanağı sunarsınız.

Uzaktan Eğitim LMS UELMS sizi, yenilikçi eğitim ve öğretim çözümleri ile "Geleceğe" davet ediyor. Eğitimlerinizin interaktif bir öğrenme sürecine dönüştürülmesi, öğrencilerinizin online oldukları her yerden eğitimlere katılmalarını sağlar. Burada sınırlara yer yok…

Başarınız İçin Çalışır

UELMS; hazır veya kurumun ihtiyaçlarına göre şekillenen Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemi ile markanız için fark yaratır.

Tüm Cihazlarda Mükemmel Uyum

Uzaktan Eğitim LMS ile öğrenmeyi zaman ve mekandan bağımsız hale getirerek öğrencilerinize dünya standartlarında eğitim olanağı sunarsınız.

Gerek Duyduğunuz Her Şey

Canlı ders, video dersler, online sınav ve değerlendirme özellikleri ile öğrenciler daha kısa sürede daha etkili sonuçlar elde eder.

Uzaktan Eğitim LMS UELMS
En Çok Tercih Edilen LMS

Sizi anında “Geleceğe” taşıyan UELMS’in arkasında yaratıcı ve kendini sürekli geliştiren bir beyin takımı yer alıyor.

Yaratıcılık

Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Yeni yöntemler geliştirmek, fırsatlar yakalamak ve mükemmeli yakalamak için yaratıcılığımıza güveniriz.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşterilerimize değer verir, sürdürebilir müşteri ilişkileri için onların ihtiyaçlarını anlar ve karşılamak için çözümler üretiriz.

Takım Ruhu

Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve bundan keyif alırız.

Doğruluk

Doğruluk yol göstericimizdir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.